top of page

Objednat se můžete skrz portál Známý Lékař, kde najdete online kalendář i všechny reference mých klientů.

Pro domluvu ideálně pište na můj Instagram /// telefon 775 98 50 58, Případně se mi můžete sami objednat přes kalendář na známém lékaři.

Doba terapie je 60 minut a cena je 3500 Kč.

Prosím, ideálně si dopředu naplánujte rovnou více termínů, pokud máte v plánu přijít vícekrát. Kalendář se mi momentálně plní daleko dopředu a pokud se domluvíme pouze na jeden termín, nebudu mít Vás pak mít kam dát.

Případné uvolněné termíny inzeruji na instagram do stories - neni v mých silách vést pořadník.  

Platba ideálně v hotovosti nebo QR kódem, ale lze i kartou.

Najdete mě na adrese Maďarská 1059/3, Praha 6, 160 00. Ordinaci mám v rodinném domě porostlém psím vínem, u branky je zvonek fyzioterapie. Zvonit nemusíte, stačí jít rovně a spodem (doprava) kolem schodů až do čekárny. Nejbližší tramvajová zastávka je Zelená, metro na Vítězném náměstí a pokud byste přijeli autem, zaparkujete v ulici před domem za 60 Kč za hodinu.

Jak se připravit na terapii?

Nosit nemusíte nic. Jen počítejte s tím, že si Vás budu na terapii potřebovat svléknout do spodního prádla. Prosím 24h před terapií se vyhněte alkoholu, drogám, náročným aktivitám (např. nepřijít po vysilujícím tréninku) a dobře se vyspěte. Za vyšetření od lékaře budu rád, ale není to nutnost

.

 

Budu se na vás těšit!

Zrušení terapie nejpozději do 24 hodin. Čím dříve, tím lépe. Při zrušení bez omluvy a pod 24h hranici  si účtuji celou výši terapie. Je možné za sebe poslat náhradníka.

IMG_0852_polarr.JPG
bottom of page