top of page

Objednat se můžete skrz portál Známý Lékař, kde najdete online kalendář i všechny reference mých klientů.

Případně mi napište na můj Instagram, kde vám rád zodpovím i případné dotazy. Zároveň zde v příbězích inzeruji uvolněné termíny, když mi někdo vypadne nebo se mi z nějakého jiného důvodu uvolní termín.

Objednejte si ideálně aspoň 2 nebo 3 termíny, zhruba se 7-10 denním rozestupem. Samozřejmě ale není problém to jen zkusit a dorazit pouze jednou.

Doba terapie je standardně 70 minut a cena je 3500 Kč.

Při koupi 3 terapií je cena 9450 kč (10% sleva)

Při koupi 5 terapií je cena 15 000 kč (15% sleva)

Balíčky je možné sdílet mezi přáteli/rodinou. Nejsou navázány na jednotlivce. Pro domluvu ideálně pište nebo volejte na telefon 775 98 50 58 případně se mi naobjednejte přes kalendář a domluvíme se při první terapii.

Platba ideálně v hotovosti nebo QR kódem, ale lze i kartou.

Zrušení terapie nejpozději do 24 hodin. Čím dříve, tím lépe. Při zrušení bez omluvy a pod 24h hranici  ruším všechny následující terapie a blokuji možnost se objednat do splacení storna 1500 kč.

Najdete mě na adrese Maďarská 1059/3, Praha 6, 160 00. Ordinaci mám v rodinném domě porostlém psím vínem, u branky je zvonek fyzioterapie. Zvonit nemusíte, stačí jít rovně a spodem (doprava) kolem schodů až do čekárny. Nejbližší tramvajová zastávka je Zelená, metro na Vítězném náměstí a pokud byste přijeli autem, bez problémů zaparkujete v ulici před domem za 10 Kč za hodinu.

Jak se připravit na terapii?

Nosit nemusíte nic. Jen počítejte s tím, že si Vás budu na terapii potřebovat svléknout do spodního prádla. Prosím 24h před terapií se vyhněte alkoholu, drogám a dobře se vyspěte. Za vyšetření od lékaře budu rád, ale není to nutnost.

Budu se na vás těšit!

IMG_0852_polarr.JPG
bottom of page