top of page

Ahoj, jmenuju se Ondra. ​Jako malý jsem maloval. Můj dědeček sbíral obrazy s naivním uměním a  moje mamka je malířka, Můžete si tak všimnou, že kromě certifikátů mám na stěnách ordinace taky plno obrazů které mi babička věnovala a pomohla mi pro ně vybrat místo. Své místo jsem ale nakonec našel u sportu - asi 11 let jsem hrál volejbal a rád sportuju dodnes, i když už jen rekreačně. Cvičím, sem tam si zaplavu v řece a když můžu, tak se potápím. Fascinuje mě všechno živé a to pod vodou obzvlášť. Posledním rokem mě stále více zajímají různé formy pohybové terapie a přístup k celkovému zdraví. Většinu dní experimentuji s nějakým novým potravinovým doplňkem nebo zkouším nějaký nový postup, jak si zlepšit život. Pokud jste v tomhle podobní, konverzace tímhle směrem mě vždycky potěší!

Cestuji a nejen na svých výletech rád fotím. Chvíli jsem dokonce přemýšlel, že bych byl napůl fyzioterapeut a napůl svatební fotograf. Ale fyzioterapie mě chytla tak moc, že jsem se rozhodl naplno se věnovat jen ji. Focení si nechávám jen pro radost.

 

Fyzioterapii jsem vystudoval na Fakultě tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově. Po škole mi chyběla motivace a musel jsem dlouho hledat cestu, ale nakonec jsem se k fyzioterapii oklikou dostal a zamiloval si to - protože mi přístup daný školou nevyhovoval., hledal jsem si vlastní směr.  

Praxi jsem získával už během studia. Následovaly 3 roky, kdy jsem pracoval takzvaně na pojišťovnu. Během této doby jsem získal mnoho zkušeností, ale postupně si stále více uvědomoval, že chci dělat věci jinak a po svém. První faze koronaviru mi umožňila se na chvíli zastavit, vidět věci z nové perspektivy a tohle období nakonec vedlo k otevření mé vlastní ordinace. V rámci své praxe se snažím udržovat krok a stále se posouvat. Roky jsem pracoval v podstatě jako manuální terapeut/chiropraktik. Poslední roky se vydávám jiným, ale o to více vzrušujícím směrem. Kompletní přehled mých certifikací a více o stylu mojí práce najdete v sekci můj přístup.

bottom of page