top of page

Pro objednání mě můžete nejlépe kontaktovat na mém instagramu @ondrejhons_fyzioterapie. Na Ig zároveň inzeruji všechny uvolněné termíny. Druhá možnost je zavolat, jen mám většinou klienta. Vždy se ale ozvu zpět. Popřípadě stačí napsat sms a také se pak sám ozvu jakmile budu mít chvilku.
 

Další možnost je využít můj objednací kalendář na známém lékaři ---->
prosím ideálně si objednejte alespoň 2 nebo 3 termíny ideálně po cca 10 dnech. Vždy je pak můžeme zrušit i den předem a nebude to problém. Ale lepší mít v záloze - většina klientů chce přijít znovu a v době první návštěvy už nebudu mít kam objednat. Ve výsledku se pak přepracovávám, neb je mi to líto a beru si navíc. (chrantě moje ruce : ) )

Momentálně už nemám možnost si psát "náhradníky" pro případ, že by někdo vypadl. Poprosím mi tedy takto psát opravdu jen v krizových situacích. Termíny nestíhám distribuovat a lidi se mi takto jen hromadí.

instagram web.jpg

Jak už jsem uvedl, vše jsem se tedy rozhodl řešit přes svůj instagram, kde všechny uvolněné termíny inzeruji na stories. Na instagramu si na "příběh" lze nastavit upozornění. Šanci "ulovit" dřívější termín má tedy nyní každý stejnou.

bottom of page