top of page

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S bolestí v bederce a tuhnoucím kolenem za poslední rok, ztuhlým a slabým kotníkem (15 let starý úraz) a bolestí v lýtku jsem prošla rukama x fyzioterapeutům - bez zásadního, dlouhodobého zlepšení a víc energie a peněz už jsem do toho odmítala investovat. Ondra už byl poslední možnost, jelikož jsem o něm slyšela, že tu fyzio dělá trochu jinak. 

A on fakt dělá. Už během úvodního rozhovoru„tipoval“ kde mne co bolí a strefoval se. V kotníku nahmatal, co tam žádný z jeho kolegů doposud nenahmatal. Věnoval se dalším věcem, kterých si nikdo před ním nevšiml a já od něj odcházela s tak pohodlnou, uvolněnou chůzí, že jsem přes slzy radosti neviděla na branku :) Že pořeší všechny oblasti během !prvního! sezení, jsem nečekala. 

Co nevyřešily desítky fyzio během roku, kilometry tejpů a hodiny rázových vln, to vyřešil během pár desítek minut. Bolest zad na 100%, koleno a kotník na 75%. Kéž bych k němu šla rovnou už před tím rokem. Neskutečně děkuju a těším se na příště, už rovnou hledám termín:)

Po vyšetření ramene v nemocnici, opichum a následném dlouhém fyziu a několika procedur na rameno můj problem stále nebyl vyřešen, měl jsem problémy udržet ruku zvedlou výše a bolest se z ramene přenášela do bicepsu (v nemocnici mi rekli ze tam mám zúžený prostor který utlačuje šlachu bicepsu), tak jsem navštívil pana Honse, ošetření par jizev a to především jizvy po tetování se mi uvolnil kompletně cely biceps a trapez, ještě jsem na jizvach par tydnu pracoval a vše je v naprostém pořádku, půl roku obíhání lékařů a po jedné návštěvě tady jsem bez problému, moc dekuji.

Děkuji za první vyšetření a určitě ne poslední. Velmi příjemné prostředí, oceňuji i přesný popis, kde nalézt ordinaci. Místo je velmi útulné a uklidňující. Ondra mě přivítal s úsměvem a od první chvíle měl člověk pocit, že ho zajímá každičký detail toho, co říkáte. Trpělivě mě vyslechl, sám se dopátral dalších detailů a zranění.
Přišla jsem s bolestí zad, které se zády neměly nic společného. Zaměřili jsme se na 20 let staré zranění a vůbec by mě nenapadlo, jak to všechno spolu souvisí. Jeho snaha mi pomoct byla neuvěřitelná. Moc děkuji za laskavý přístup a cílené odstranění bolesti. Po první návštěvě o 60% lepší stav. Doporučuji všem, kteří ještě váhají Ondru oslovit.
Co na mě ale udělalo největší dojem bylo to, že na závěr mě učil, jak si v akutní fázi bolesti mohu pomoct sama. Když jsme nedokázali vymyslet, jak to provést, pozval si mého manžela a naučil ho, jak mi doma uleví od bolesti. Z celého srdce děkuji za ochotu, snahu, péči a naději, že člověk zase bude žít bez bolesti..

Vyhledával jsem fyzioterapeuta kvůli bolestivým kolenům a kyčlím, které jsem si poranil v dětství.
Do příjemné čekárny mě přišel přivítat usměvavý Ondřej.
Před samotnými výkony mi nabídl výborný čaj a pečlivě mě vyzpovídal o historii mých úrazů, operací a obecně, co mě tak pobolívá, působil jako nějaký detektiv :D.
Byť jsem přišel s bolavými koleny, začali jsme mobilizací kotníků, které jsem si jako dítě párkrát podvrtl a nikdy by mě nenapadlo, že právě kotníky byly kámenem úrazu. Už po prvním cvičení jsem cítil obrovskou úlevu jak v kolenech, tak kyčlích.
Překvapilo mě, jaký dopad na bolestivost u mě měly pooperační jizvy, které Ondřej rozvolnil a poučil mě, jak je doma masírovat a dále uvolňovat napětí, které způsobují.
Po hodině Ondřejovy práce jsem byl schopný si bezbolestně kleknout, udělat dřep bez pocitu, že se mi přetrhne vaz v koleni nebo si konečně lehnout bez pocitu napětí ve stehnech.
Už po první návštěvě se cítím jak vyměněný a moc se těším na příště!

Nejlepší fyzioterapeut, kterého jsem navštívila. Během pár návštěv odhalil několik problémů, které mě dlouhodobě trápí, ale i ty, na které nikdo další nepřišel, a už jsem se smířila s tím, že se mnou zůstanou. Opravdu intenzivní práce fyzioterapeuta, účinná, s podrobným vysvětlením, jak vše bude probíhat, proč co a kde bolí, jak doma pracovat. Neustále se vzdělávající sympatický člověk, řeší příčinu a ne jen následek. Již po první návštěvě výrazné zlepšení, moc doporučuju!

K Ondřejovi jsem přišla s bolestmi beder, které zdánlivě neměly konkrétní příčinu (úraz, dlouhodobé přetěžování apod). Pan Ondřej se snažil rozklíčovat, co by mi mohlo pomoci. No, překvapilo mne, jaké detaily jsme společně řešili, s jakou komplexní péčí a upřímným zájmem se mi věnoval. Pan Hons vnímá tělo jako celek, přemýšlí, kombinuje různé možnosti a doporučení tak, aby pro klienta udělal maximum. Jestli očekáváte rychlá a zkratkovitá řešení ve stylu "bolí mne záda - je to dlouhým sezením, hýbejte se", pak asi budete zklamní. :) Teď při druhé návštěvě cítím výrazné zlepšení, i když to bylo trochu bolestivé :) Je to euforie, když se po třech letech můžu ohnout a narovnat bez pocitu bolesti. Moc děkuji a všem upřímně pana Ondřeje doporučuji!

Naprosto úžasný přístup a po jedné návštěvě obrovská úleva . Mohu jen doporučit. Za mě vše více jak na 200%.

Top! Cena sice vyssi, ale stoji za to. Zatim vice mene jediny skutecne efektivni fyzioterapeut ktereho jsem vyzkousela na me dlouhodobe slozite problemy s pohybovym aparatem na ktere nic nepomahalo, skoda ze jsem o nem nevedela driv!

Nejlepsi fyzioterapeut, ktereho jsem poznala. Pomuze vam od bolesti prakticky okamzite a vzdy od nej odchazim jako znovuzrozena. Ondra je nejen profesional ve svem oboru, ale navic je jeste moc prijemny a prosredi je nadherne s krasnou atmosferou, prave diky Ondrovi. Mohu jen doporucit a uz se tesim na dalsi navstevu.

Opravdu jedinečný zážitek, Onďrej má dar číst v lidském těle, jako v knize. Pomohl mi odblokovat staré problémy. Opravdu skvěle!

Ondra je opravdu kvalitní ve všech směrech, je to prototyp "lékaře - specialisty". Jeho přístup je pečlivý, citlivý a hlavně funkční! Okamžitě mi pomohl - nejen s fyzickými problémy. Přišla jsem s bolestivým harmstringem po úrazu ve 14 letech a objevili jsme spoustu další nakumulovaných neplech v mém těle, že odcházím s lehkou hlavou, lepším sluchem atd. Pomohl a pomáhá mi daleko víc, než jsem očekávala. Je to neuvěřitelné a vždy opouštím ordinaci v lehké euforii. Jeho ordinace je taky moc příjemná, jak prostředím, tak atmosférou. Doporučuju Ondru kudy chodím. Částka za tuto péči je adekvátní.

Pan Hons byl důkladný a vysvětloval procesy a postupy. Změna po jednom sezení byla velmi citelná a měl jsem pocit, že existuje řešení na věci, které jiní doktoři pouze konstatovali a dál neřešili nebo řešili pouze následky, ne prevenci či příčinu.

Ondra je skvělý. Snaží se najít příčinu bolesti a pracovat na ní. Naslouchá, doptává se. Je doopravdy důsledný. Hned po Ondrovém napravování je vidět, cítit výsledek a záda nebolí. Děkuju, že jsem našla konečně někoho, kdo mi dokáže pomoct.
Jeho ordinace je ZEN. Čokoláda nebo čaj je jen moc milý bonus za mírný nekomfort během terapie:)) doporučuju všemi deseti!

Stačí dodat, že už se strašně těším na další návštěvu Doporučuji všem koho něco trápí . Cítila jsem se příjemně, věnovaně a v dobrým rukou .

Měla jsem pocit, že jsem v rukou někoho kdo svojí práci opravdu rozumí a dělá to s radostí. A hlavně byla patrná snaha vyřešit problémy s kterými člověk přišel.

Trpím skoliózou páteře. Zatím mám za sebou první návštěvu ale určitě se brzy objednám na další. Oceňuji profesionální přístup, snahu řešit příčinu daného problémů..určitě doporučuji

Zlaté ručičky 10/10 davam ja .
Citim se jak znovu zrozena .
Jeste jednou moc dekuji a vsem doporucuji .

Ondru jsem navštívila v souvislosti s gynekologickými obtížemi - po vysazení HA se mi udělaly cysty na vaječnících, a nechtěla jsem to řešit opět hormonální cestou, jak mi doporučoval gynekolog. Přes kamarádku, která k Ondrovi také docházela, jsem zjistila, že by mohla pomoci speciální fyzioterapie, kterou praktikuje. Celkem jsem u něj byla 4krát, a kromě břicha a pánevního dna se věnoval i kostrči, protože během úvodního pohovoru jsem si vzpomněla, že jsem v dětství měla lehký úraz spodních zad (kopnutí koněm a naražená kostrč). Samotné ošetření je dost intenzivní, ale cítila jsem, že Ondra pracuje na opravdu starých a dlouhotrvajících problémech, na které jsem si už tak zvykla, že jsem je ani nevnímala...a moje tělo, přestože bylo ošetření bolestivé, reagovalo okamžitě uvolněním a velikou úlevou, jak fyzickou, tak emoční. Kromě toho, že po ošetření kostrče a pánevního dna mi při následující prohlídce gynekolog sdělil, že na vaječnících už žádné cysty nejsou, mě také přešla už poměrně chronická bolest/tlak v kyčli. Po ošetření břicha a oblasti kolem lopatek a klíčních kostí (jako novorozeně jsem při porodu měla zlomené obě klíční kosti - i takové zranění, které není nijak extra vážné a malému dítěti se zahojí, se očividně může nějak projevit v dospělosti), pociťuji znatelné zlepšení dýchání (pravidelně se hýbu a přestože mám fyzičku docela dobrou, občas jsem se zadýchávala neúměrně vykonávané námaze) a dokonce i zlepšení psychiky - jsem mnohem klidnější a vyrovnanější, přešly mě úzkosti, které jsem mívala. Během každé návštěvy se Ondra ptal na změny po předchozím ošetření, neustále si dával nové informace do kontextu, a díky tomuto postupu jsme pak "objevili" ještě několik bolavých míst (následky opakujících se hnisavých angín v dětství, zánětu středního ucha, a podobné perličky). Samozřejmě nelze s jistotou tvrdit, že například zmiňované zlepšení psychiky souvisí výhradně s tímto ošetřením - můj subjektivní pocit však je, že je to velkou mírou způsobeno právě odstraněním starých bloků a bolestí, které si člověk už moc neuvědomuje, ale někde pod povrchem jej trápí. Nikdy dříve jsem se nesetkala s takto individuálním a komplexním přístupem, jaký má Ondra, a výsledky jeho práce jsou pro mě až neuvěřitelné (obzvlášť, když si čtu i ostatní recenze tady). Návštěvu velmi doporučuji.

Pred vice nez 20 lety jsem byla ucastnikem dopravni nehody a od te doby jsem mela bolesti zad, krku, ramenou. Chodila jsem k ortopedovi, fyzioterapeutce, ale vzdy mi to pomohlo jenom kratkodobe. Nakonec mi lekar rekl, ze zada prece boli kazdeho a mam minimalne 3x tydne cvicit, aby se to zlepsilo. Za tech vice nez 20 let se nabalily jeste jine problemy. Na doporuceni kamaradky jsem zkusila fyzioterapii u Ondry. Je to sice bolestive, ale velmi ucinne. Uz po prvni fyzioterpaii zmizelo 80% problemu. Po kazde dalsi terapii to bylo lepsi a lepsi. Zada, krk a ramena prestala bolet a celkove se zdravotni stav zlepsil. Takze Ondrovi velke diky!

Zranění spodních zad, velmi omezená mobilita, bolest při sezení i pohybu. Návštěvy neurologa, vyšetření MRi - výsledek svalové trauma, které časem s trochou cvičení odezní. 5 let žádná změna. Ondru jsem zkusil na doporučení od známého. To, jak Ondra přistupuje k pacientovi překvapí asi každého, tedy aspoň já jsem se s něčím podobným setkal prvně. Zajímá se o celou zdravotní historii, ve které hledá potenciální spojitosti s aktuálním problémem. U mě to bylo jasné, zranění při cvičení. Po první terapii Ondra bolest téměř odstranil, mobilitu navrátil a mě neskutečným způsobem překvapil. Při dalších sezení nacházel další zranění z minulosti, na které jsem již zapomněl a které mi způsobovaly další omezení / problémy, které jsem si už ani neuvědomoval.
Celkový přístup a technika Ondry se od ostatních opravdu výrazně liší. První, kdo mi byl schopen pomoci, díky moc!

Snad jen wow! Po 5 mesicich bolesti krcni patere a ramene jsem se konecne vyspala. Po jednom jedinem sezeni se situace zlepsila o rekneme 90%, moje telo jeste trochu protestuje, ale vzhledem k tomu, ze Ondrej odhalil, ze problem vznikl vic nez pred 20 lety, je to docela pochopitelne!
Moc se tesim na dalsi terapii a verim, ze jsem nasla clovek, ktery mi dokaze pomoct!

Ondru jsem poznala na jednom kurzu pro fyzioterapeuty a zaujal mě jeho přístup, protože jsem za celých cca 10 let nenašla nikoho, kdo by byl ochoten se mými potížemi zabývat jinak, než "mávnutím ruky". A tady jsem měla konečně pocit, že jsem na správné cestě. Řešila jsem dlouhodobé potíže s rozsáhlou jizvou přes celé břicho, která byla podle lékařů přece "hezká", tak proč bych si měla stěžovat. Kromě toho jsem měla od operace potíže s menstruačním cyklem, které ještě zhoršilo užívání HA a po jejím vysazení cyklus úplně vymizel. Toť k popisu mých potíží.
A teď k tomu WOW efektu, který nastal po 1. terapii :) Menstruaci (kterou jsem neměla po vysazení HA cca 2 roky) jsem dostala hned den na to a doteď (už cca 3 měsíce) vše funguje, a na rozdíl od předchozí doby mi ani není špatně! Co se týká jizvy, která byla předtím velmi stažená a bolestivá a bránila mi nejen při sportu, ale i při běžných pohybech, tak tam vnímám zlepšení min. o 90 %. Nevěřila jsem, že budu ještě někdy fungovat normálně… I vizuálně se jizva krásně vyhladila a střed těla je konečně funkční :) Na druhé terapii jsme pak dál dolaďovali, co nebylo v pořádku a posouvali se do dalších oblastí, kde to úplně nefungovalo, a to opět s pozitivním progresem.
Určitě bych terapii u Ondry doporučila všem, kteří řeší dlouhodobé potíže jak pohybového aparátu, tak i potíže interního rázu, a to hlavně tehdy, když jim podle lékařů vlastě "nic není". Stejně tak gynekologické potíže, stavy po operacích a jizvy, jakkoliv staré.
Tohle vše říkám z pohledu fyzioterapeuta. A o to horší mi přijde, že mnoho lidí z oboru tuto problematiku přehlíží anebo nemá vůbec ponětí o tom, jaké jsou možnosti (i vyučující na VŠ!). A odnese to nakonec jen pacient. Proto se nebojte zkusit i něco "netradičního", třeba vám to sedne stejně tak dobře, jako mně ;)
A přístup byl přátelský a prostředí velmi příjemné!

Tak po x měsících se i já přidávám se s svou zkušeností. K Ondrovi jsem poprvé přišla začátkem tohoto roku s problémem, který trval přes pět let a lékaři mě akorát hnali po vyšetřeních, na kterých nic nezjistili. Jednalo se o bolest ve spodní části zad, která mi vystřelovala až do nohou, že jsem ani nemohla v nejhorších chvílích pořádně chodit (upozorňuji že mi je 24 let!). Po první návštěvě jsem hned cítila změnu, bolesti už mi nešly do nohou ale zastavily se mi výš. A co víc dokonce mi to uvolnění všech zablokovaných míst úplně rozhodlo hormony - menstruace, akné atd, což je pro mě ještě větší důkaz, že to co Ondra dělá je prostě něco víc a že můj problém šel ještě víc ho hloubky. Po druhé návštěvě zase výrazné zlepšení a po třetí už úplná pohoda. Teď je to přes půl roku a stále jsem v lepším stavu než před první návštěvou… Ale po naší dlouhé rekonstrukci a stěhování se nedivím, že jsem si zase něco přivodila zpět. Už jsem byla několikrát objednaná, ale asi mi není dáno, protože se vždy něco po… a já musím návštěvu zrušit. Vzhledem k tomu, že momentálně bydlím ještě dál než dřív tak se pokusím najít náhradu za Ondru poblíž i když to nebude asi úplně lehké. Všichni můžeme Pražákům závidět :D
Ondro moc děkuji za vše a třeba se ještě někdy uvidíme :) respektive pokud tady nebude nikdo aspoň z půlky tak dobrý jako ty, tak se uvidíme určitě.

K Panu Mgr. Honsovi jsem přišel s bolestí levé nohy v oblasti přední příčné klenby, která trvala od listopadu 2020. Za posledních pět let jsem celkem s nohami (spadlá klenba, achilovka) navštívil několik ortopedů, (státních i soukromých), podiatrii, několik fyzioterapeutů, ale teprve u pana Honse cítím znatelné zlepšení a že se mému problému věnuje víc, než bych kdy předpokládal. Za poslední víkend jsem opět mohl ujít pěšky 60km a za to mu náleží má velká poklona a uznání. Objednal jsem se měsíc předem a rovnou na tři návštěvy po týdnu. Z dlouhého sezení mě občas bolí záda, takže jsme se věnovali i tomuhle problému. Vidím to ještě tak na dvě návštěvy a budu komplet po generální opravě. Ještě jednou pane Honsi Děkuji !!!

Přišla jsem po opakovaných blokádách bederní páteře, přičemž tehdejší trvala už přibližně měsíc. Ošetření pomohlo téměř na 100% a bylo komplexní. Když přišla záda trochu k sobě, cítila jsem ještě drobnou bolest (bez omezení pohyblivosti), která se mi podařila pak už rozehnat saunou a rozmasírováním. Od té doby je vše v pořádku.
Pan Hons se zaměřil i na koleno, se kterým mám potíže po komplikovaném úrazu a operaci, vypadalo to nadějně, ale bohužel jen jeden den (nutno podotknout, že koleno hlavně bude potřebovat výživu a úbytek hmotnosti).
Nyní je to něco přes měsíc a jsem moc ráda, že se můžu plnohodnotně věnovat dětem a normálně fungovat.

Přes deset let jsem žil s vědomím, že některé pohyby mi už budou nadosmrti bolet. Že už nejsem nejmladší vím sám a říkali mi to i doktoři. Prostě se musíš s bolestí naučit žít a nazdar, máme tu horší případy. Dobrý ne? Takhle nějak funguje doktorská diagnóza "mrknu na občanku a vím". Ze začátku nepříjemné píchání a pobolívání při rotaci těla se během mnoha let změnilo v dost nepříjemnou bolest hrudi, lopatky a nesnesitelné mravenčení ruky. Vystřídal jsem několik masérů, thajských masáží, fyzioterapeutů, čínského léčitele, akutní příjem v Motole, sezobal Paraleny, Valetoly, Brufeny a další pilulky štěstí, přičemž nakonec nejdůvěryhodněji zněla diagnóza Tietzův syndrom. Jenže ten má při klidovém režimu zmizet a u mě nic. Nevzdal jsem se a na další z mnoha doporučení jsem se dostal do rukou pana Honse.
K mému velkému překvapení už během jednoho sezení Ondřej dokázal najít mé rány z "doby kamenné", a po první! hodině 85 % problémů jednoduše zmizelo. Hruď je bez zánětu, ruka bez brnění a golf zase hraju jak Tiger (teda skoro :P). Nevím jak je to možné, pro mě jednoduše malý zázrak. Silově jsem omládl tak o 15 let a tělo už zase funguje jak má. Jasně, je to nepříjemný, ale vydržet se to dá a ta úleva je slovy nepopsatelná. Takže pokud tě něco dlouhodobě bolí, vůbec nepřemýšlej a nehledej problémy tam kde nejsou.

Kdyby vsichni delali svou praci tak dobre jako Ondrej, tak zijeme v utopickem nebeskem kralovstvi. Je to prvni fyzioterapeut, ktery byl vubec schopny identifikovat priciny mych problemu, aby je zahy s naprostym zapalem a empatii zacal napravovat.
Na rozdil od jeho predchudcu jsem u nej nemela pocit, ze by bezmyslenkovite jel podle nauceneho mustru a jen si dany cas odkroutil, nebo ze by me jen tak posudlal, aby se nereklo, ale neunavil si ruce.
Okamzity pocit ulevy a velka radost z vedomi toho, ze neprijemnosti a bolesti, se kterymi jsem se uz smirila, je mozne resit.
Bavi me jeho touha se rozvijet a ucit, takze pri placeni me hreje vedomi ze platim nejen za skvele odvedenou praci, ale i za to ze me pri pristi navsteve bude cekat jeste lepsi a zkusenejsi clovek.
Je to buh.

Byla jsem u Ondreje zatim na jedne navsteve, ale musim rici, ze je do sve prace zapaleny a jeho cilem je cloveku pomoci od jeho utrap. Vzdy ma uprimnou radost kdyz objevi v cem je problem a dany blok se mu podari odstranit. A to je radost i nas, pacientu s bolistkami.

Po navštívení asi 10 odborníků a roku a půl bolestí mám pocit, že někdo konečně ví, co dělá. 100% doporučuji, ať už jako prevenci, nebo řešení problémů, následků po úrazech apod.

S Ondrou jsem se potkala na odborném kurzu pro fyzioterapeuty. Když jsem zmínila, že mě trápí chronická bolest levé mandle, projevil obrovský zájem o to mi pomoci a zjistit příčinu problému. Po jeho ošetření mi zcela zmizela bolest, která byla předtím velmi intenzivní (z pohledu ORL lékaře se ale nejednalo o akutní infekční onemocnění a tudíž mi nebyla navržena běžná léčba). Bolest se po ošetření již nevrátila. Velmi si vážím jeho pomoci, vřelého a empatického přístupu!

U Ondry jsem už byla několikrát a vždy jsem odcházela nadšena a tzv. “opravena”. Oceňuji jeho empatický přístup, komplexní péči a vysvětlení problému a hlavně nalezení příčiny. Ondra má opravdu zlaté ručičky. Dalším plusem je nádherné a příjemné prostředí ordinace a čekárny. Do vlastního zdraví se rozhodně vyplatí investovat, dosud jsem se nesetkala s tak skvělým a profesionálním fyzioterapeutem.

Mohu maximálně doporučit, velmi vřelý přístup! Vše jasně vysvětleno a zanalyzováno, takže jsem si následně už dokázal i pohlídat, aby problém nenastal znovu. Oproti jiným fyzioterapiím daleko víc odvedené práce - jinde jsem měl pocit, že mě jen rychle prokřupnou a zbytek ze 45 minut jsem předcvičoval cviky. U p. Honse tohle není. Vždy mi pomohl s problémy co jsem měl - bloklé žebro, bolest v bedrech. Takže maximální spokojenost a jsem rád, že vím kam jít, když budu mít jakýkoliv problém s pohybovým aparátem! Díky!

Vrele doporucuji! Profesionalni pristup na jednicku - u me zlepseni tak o 200 %. Pomohl mi od akutni bolesti zad. Napravil zablokovanej krk. Jsem ted prirozene vic narovnanej a ani na to nemusim myslet. Skvele vybavena ordinace a fyzioterapeut, kterej jde po pricine problemu a umi jej vyresit. Last but not least hodne prijemnej hudebni playlist. 

Vysoce profesionální přístup a pečlivost pana doktora. Díky jeho metodám a péči došlo k odstranění mého dlouholetého problému s krční páteří a lokte, se kterými se jiní fyzioterapeuti nedokázali poradit. Doporučuji!

Oceňuji profesionální přístup k řešení problémů s maximální snahou pomoci. Mgr. Hons používá velmi účinné techniky manuální medicíny, které pomáhají k okamžitě úlevě od bolesti. V kombinaci s tím mi zároveň doporučil cviky zaměřující se na prevenci daného zranění. Fyzioterapeut, který mi opravdu pomohl a pomáhá.

Ondřeje jsem vyhledal ve chvíli, kdy už jsem za sebou měl 3 negativní zkušenosti z jiných fyzioterapií. Návštěvu Ondřeje jsem tedy bral jako takovou poslední šanci s tímto odvětvím medicíny.

Návštěva od začátku probíhala jiným způsobem. Po vyslechnutí problému jsme se ihned začali intenzivně věnovat jeho řešení a to cca hodinu v kuse jen s menšími přestávkami. Ondřej je velmi pozitivní člověk, u fyzioterapie udržuje přátelskou diskuzi a zároveň se na 100% věnuje řešení problému. Po první návštěvě jsem cítil výrazné zlepšení svého problému s kolenem. Po druhé návštěvě jsme stihli koleno kompletně dořešit a ještě se odstranit bolest v bedrech. To je za mě neuvěřitelná rychlost a úleva.

Mimo to vše probíhá ve velmi příjemném prostředí s kvalitní hudbou v pozadí. Mohu jedině doporučit.

Když jsem poprvé přišla k Ondrovi tak jsem byla dost rozbitá. Původně jsem tam byla kvůli problémům s krční páteří od které se mi až motala hlava. Teď jsem po třetí terapii, o krční páteři už skoro nevím že bolí, a navíc jsme k tomu vyřešili i něco, o čem jsem si myslela, že to budu muset pořád řešit jen léky, a to je bolestivá menstruace. Určitě tedy doporučuju ženám, které se s takovými problémy trápí. Moc děkuju!

Dobrý den, jsem moc ráda , že jsem si Vás Ondřeji našla . Objednala jsem i přítele a ten byl nadšen . Jste profesionál na svém místě !!!! Děkuji za Vás a určitě naše návštěva nebyla poslední. Všem doporučuji , budete nadšeni a hlavně schopni opět pohybu Děkuji moc

Byla jsem velmi spokojená s návštěvou u Mgr.Honse.Vse mi vysvětlil a krásně mne uvolnil celé tělo. Moc mi pomohl. Je vidět, že práce je jeho koníčkem. Doporučím známým.

Krásný, čistý prostor, úžasná atmosféra, velmi příjemný přístup, obrovský rozdíl se cítí ihned Po návštěvě jsem si uvědomila, že se mi hodně jednoduše dýchá a pravděpodobně jsem proste zapomněla, co je pořádný nádech a vůbec jsem nevěděla, že takový problém existuje.

Profesionální přístup. Soustředí se na vaše konkrétní dlouhodobé potíže, kterých vás už během jedné návštěvy dokáže zbavit. Velmi doporučuji!

Moje dnešní návštěva byla velice příjemná i účinná. Pan doktor je moc příjemný a moc dobře ví co říká a co dělá. Hodně let mám problémy se zády nic nezabiralo.Od pana doktora jsem odcházela uvolněná a o 90% pohyblivější. Sto km cesta za ním se opravdu vyplatila. Moc doporučuji

Musim souhlasit se vsim pozitivnim, co je zde jiz psano, vse naprosto perfektni, prijemne profesionalni vystupovani, vysvetli co boli a proc to boli, poradi co delat aby to nebolelo dobudoucna. Clovek se v ordinaci citi jako doma u znameho, nez jako v ordinaci. Perfektni komunikace behem cviceni. Hodnotim 10 z 10 a doporucuji vsem. Dekuji jeste jednou za pomoc.

Rychla pomoc a kvalitni pece! Prijemne prostredi a vstricne jednani. Doporucuji vsem, kteri maji radi individualni pristup.

Za Ondrou som prišla s nevídanou bolesťou krčného svalu. Keď sa všetci ostatní doktori vzdali, Ondra sa toho chopil s nadšením. Už po prvých dvoch ošetreniach sa cítim výrazne lepšie a pohotovo rieši i akútny problém. Velmi si jeho pomoc vážim!

Více než rok mě trápila bolest nohy. Stačila jedna návštěva u pana Ondry, abych se cítila o 100 % lépe. Podařilo se mu odstranit blokaci, vysvětlil mi původ problému a doporučil cviky pro posílení dané oblasti. Protože to byla má první návštěva u fyzioterapeuta vůbec, nevěděla jsem, co očekávat. Výsledek mě velice mile překvapil. Nevím, proč jsem návštěvu odkládala tak dlouho.

Absolvovala jsem dnes u pana Ondry první fyzioterapii a jsem nadmíru spokojena ve všech ohledech. Útulné a čisté pracoviště dýchající pohodou, komplexní prohlédnutí a přístup k mým potížím. V průběhu fyzioterapie mi bylo všechno vysvětlováno, co se zrovna děje a proč, cítila jsem se příjemně. Co mě také potěšilo byla empatie se kterou p. Hons přistupoval k mojí neschopnosti se pořádně uvolnit (čímž jsem mu to trochu komplikovala). Rozhodně se těším na další setkání :)

Není co vytknout. Kumunikace výborná a práce odvedená na jedničku! Určitě oordinaci navštívím znovu. Můžu všem jen doporučit.

Je fyzioterapie a FYZIOTERAPIE. Ondra je urcite odbornik na svem miste, ma mily a pratelsky pristup a zlate ruce. Na cele telo se diva komplexne a v souvislostech, tesim se na dalsi navstevu :)

Ondra není fyzioterapeut, ale kouzelník! Přišla jsem s akutní bolestí zad, nemohla jsem se ani hnout a po první půlhodině s ním jsem se zvládla narovnat a po té druhé si sama obléct i ponožky :) Velmi příjemná, empatická komunikace, útulná ordinace, profesionální pomoc. Moc se těším na další setkání!

Dnes jsem poprvé navštívil pana Ondru a musím souhlasit se vším co už o něm bylo napsáno. Skvělý fyzioterapeut, který umí pomoci a navíc velice příjemný a pohodový člověk :).Už se těším na další setkání.

Ondra byl prostě skvělý. Okamžitě mě zbavil bolesti a zablokovaného krku, po návštěvě jsem mohla hýbat hlavou dle libosti. Celou dobu mi ochotně vysvětloval, co dělá a dával tipy, jak cvičit i doma. Věnoval se i ostatním bolestem a ztuhlostem zad a nohou, se kterými jsem primárně nepřišla, ale které mě dělaly neplechu už delší dobu. Využíval pro mě inovativní techniky, se kterými jsem se u jiných fyzioterapeutů nesetkala. Celkově to byl příjemný zážitek, efektivní a v milém prostředí. Rozhodně to nebyla poslední návštěva. :))

Přijdu s komplikací. Odcházím bez ní. Navíc s vysvětlením, jak k ní došlo a jak jí předejít. Stačí dotek ruky na bolestivé místo.

Zhruba šest týdnů jsem docházel na fyzioterapii/neurologii, kde mě diagnostikovali s vyhřezlou plotýnkou (ztuhlá záda, necitlivost končetin - prstů, brnění, křeče, nemožnost chůze), bohužel za celou tuto dobu se mi stav víceméně jen zhoršoval a neměl jsem pocit, že by mi byla věnována adekvátní péče vzhledem k akutnosti mého stavu, takže jsem se rozhodl vyhledat nového fyzioterapeuta.

Zatím mám za sebou dvě návštěvy p. Honse, ale už teď je můj stav nejlepší za posledních 6 týdnů. Otoky končetin jsou z 90% pryč a dál odeznívají, záda jsou mnohem ohebnější, ustoupil pocit přetížených zad, můžu chodit. Po dlouhé době můžu zase normálně fungovat. Ještě jednou díky !

Nejsem typ člověka, který by doktory vyhledával nebo je snad dobrovolně navštěvoval, ale k p. Honsovi se vyloženě těším hlavně kvůli jeho osobnímu přístupu a maximálně pohodové atmosféře, kdy i netradiční techniky jsou snesitelné :).

Jsem maximálně spokojen a doporučuji všem, kteří mají jakýkoliv fyzioterapeutický problém.

K Ondrovi som začala chodit na doporučenie kvôli ramenu a chrbtici. Okrem toho, že mi vždy pomohol s akútnym problémom, vyriešil mi ešte jeden zásadný dlhodobý problém, s ktorým som za ním vlastne ani pôvodne nešla a s ktorým väčšina žien neúspešne bojuje. Myslela som, že proti bolestivej menštruacii som skúsila už všetko, ale nikdy by ma nenapadlo, že ju môže "vyliečiť" fyzioterapia. Určite nie tak rýchlo a tak efektívne. Po piatich rokoch to bolo prvýkrat, čo som nemusela siahnuť po tabletkách proti bolesti, pretože bolesť jednoducho zmizla, a to hneď na druhý deň po fyzioterapii. Asi to znie neuveriteľne, ale je to tak :) Keď vezmem do úvahy, aké som mávala stavy, tiež som tomu nemohla uveriť, ale necítila som vôbec nič a mohla som celý den normálne fungovať.

Ondra má veľmi príjemný, priateľský a profesionálny prístup a je vidno, že je do svojej práce zapálený. Odporúčam ho všetkými desiatimi!

K Ondrovi jsem se dostala na doporuceni. Byla to nejlepe stravena hodina u fyzioterapeuta s okamzitym vysledkem. Cilene jsem sla s jednim problemem,ale Ondra mi komplexne zkontroloval cele telo a co se mu nezdalo,tak napravil. Behem cele terapie se mnou komunikoval a doptaval se,jak dany problem ci postizena mista citim/vnimam pred i po uvolneni. Tomu davam velky palec nahoru,protoze me to samotnou donutilo nad celym procesem premyslet. Protoze se chci bolesti zbavit,doporucil mi i dalsi cviceni,cemu se venovat,abych problemum predchazela. Dekuji moc a az me zase neco chytne,vim kam hned pobezim :)

K Ondrovi jsem se dostala úplnou náhodou po asi 4 měsících bolestí zad a kyčle a po desítkách návštěv u jiných fyzioterapeutů. Ondra se mi věnoval tak, jak jsem to ještě nikdy nezažila a i když jsem přišla primárně s problémy v kyčli, komplexně mi vyšetřil celé tělo a odblokoval mi věci, o kterých jsem sama neměla ani tušení. Myslím si, že je Ondra velmi inovativní, co se týče fyzioterapeutických praktik a zkouší vám pomoci různými způsoby. Kromě fyzioterapie mi dokázal dobře vysvětlit i základní cviky na protažení a posilování. Nikdy jsem nezažila, že by se mi někdo takto věnoval, a to už jsem prošla opravdu mnoha rukama.

To, že jsem se k Ondrovi před měsícem dostala, byl osud. Nabídka termínů přišla zrovna ve chvíli, kdy mě přepadla akutní bolest, takže jsem hned další den měla po problému. Ondra "opravil" to, co mě trápilo a pak pracoval na dalších věcech, které viděl nebo cítil a kterých jsem si do té doby nevšimla. Děkuju za nekonečnou úlevu a nejvstřícnější přístup na světě, budu se těšit na příště. :)

Návštěva u Ondry byla něco. Nejen, že mi během hodiny uvolnil záda a krční páteř, jejíž bolest mě intenzivně doprovází už hodně let, ale ještě jsme si u toho i příjemně popovídali. Konečně taky můžu sedět déle než půl hodiny v jedné poloze a bolavou kostrč skoro necítím, protože mi jí během pár minut posunul blíž místu, kam patří a ještě mě navedl na to, jak si můžu doma pomoct i sama. Na další návštěvu se těším už teď a Ondru doporučuju všema dvaceti :))

K Ondrovi jsem přišla s intenzivní bolestí v oblasti bederní páteře a kyčle, která vystřelovala až po levý kotník. První návštěva předčila mé očekávání a při odchodu jsem již cítila velkou úlevu. Ondra je fyzioterapeut, který svoji práci má opravdu rád a projevuje velkou lidskost v jednání s pacientem. A ve výsledku je to neuvěřitelně znát. Nejen, že se na návštěvu a rady k němu těšíte. Ale víte, že Vám také dokáže v mnoha ohledech pomoct. A to je nejdůležitější. Již bych k nikomu jinému na fyzio nešla. Díky Ondro :) 

*zdroj referencí: Mgr. Ondřej Hons názory - fyzioterapeut Praha - ZnamyLekar.cz

bottom of page